Modüler bölme duvar; bilhassa demonte olma özelliğiyle beğeni toplamaktadır. Modüler bölme duvar sistemlerinde farklı ve kullanışlı hacimler elde edilmektedir. Modüler bölme duvar sistemlerinin hızlı ve pratik bir şekilde uygulanması söz konusu olmaktadır. Buna ek olarak, bu sistemlerin dekoratif açıdan çok şey vaat ettiğini söylemek mümkündür. Şık ve sade bir görünüm yaratan modüler bölme duvar sistemlerinin birçok müşterimiz için ilk sırada olduğunu söyleyebiliriz

Modüler Bölme Duvar Sistemlerinin Özellikleri

Modüler bölme duvar sistemleri, modüler ofis bölme sistemleri olarak da bilinirler. Modüler ofis bölme sistemlerinin ofis ortamının ihtiyacı olan hijyen, ses, temizlik, yangın kontrolü, tesisatlara erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj özelliklerinden dolayı özellikle tercih edilir. Modüler bölme duvar sistemleri sayesinde her şeyden önce yaşam alanlarında temiz ve düzenli çalışma alanları oluşturulmaktadır. Ofislerdeki dekorasyon ortamının şık ve estetik olmasına ek olarak üstün teknoloji ve pratik sistemler sayesinde yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan alanların yaratılması söz konusu olmaktadır. Modüler bölme duvar sistemleri sayesinde mekanın istenildiği gibi ve fonksiyona göre bölünmesi mümkün olmaktadır. Bu özelliği sayesinde modüler bölme duvar sistemlerinin okullar, alışveriş merkezleri, konferans salonları, büyük odalar, banka şubeleri ve daha birçok alanda işlevsel olarak kullanılması mümkündür. Bunun yanı sıra, ofis bölme sisteminde her türlü ihtiyaca cevap verebilecek olan camlı paneller, kapı panelleri, eğrisel paneller, açık köşe panelleri gibi seçenekler yer almaktadır. Buna ek olarak, yalıtım profillerinin maksimum seviyede yalıtım yapılmasına olanak sağlar.

Modüler bölme duvar sistemlerinde mekanın özelliklerine göre tam cam bölme, yarı camlı bölme, tek camlı, çift camlı ve jaluzili, akustik bölme duvar gibi seçeneklerin uygulanması mümkün olmaktadır. Bu noktada, firmamız, müşterilerimizin istekleri ve kendi tecrübesini birleştirerek hizmet vermektedir.

Galeri